Tvorba eshopu
na míru

Hledáte profesionály, kteří se postarají o váš eshop? Zároveň nechcete utratit miliony za tvorbu eshopu? Pak pro vás máme řešení.
Tvorba e-shopu na míru

Responzivní design

Váš e-shop se bude zobrazovat správně na mobilu, tabletu i desktopu díky responzivnímu designu.

SEO

Díky optimalizaci pro vyhledávače budou produkty vašeho eshopu na prvních stránkách ve výsledcích vyhledávání.

Upsell

Postupně budeme zvedat vaše prodeje díky měření, datové analýze a optimalizaci e-shopu.

Jak tvoříme eshop na míru?

Eshop budeme vyvíjet postupně podle vašich přání a potřeb. Nikdy vás nenecháme na holičkách. Tvorbou eshopu pro nás práce nekončí. Po dokončení přivedeme zákazníky na váš eshop, který dále budeme zlepšovat, aby dosahoval lepších výsledků.
1. Analýza a návrh
Nejdříve si vyjasníme vaše představy a potřeby. Podle toho vám připravíme návrh řešení na míru včetně kalkulace.

Případová studie:
S novým eshopem
na tržbu 967.000 Kč

V téhle případovce jsme se podívali na to, jak jsme se s novým eshopem dostali na tržbu 967tis korun díky efektivní propagaci. Možná si řeknete, že vydělat skoro milion s eshopem není nic složitého, ale my toho dosáhli při max PNO 20%.
Reference eshop na míru

Proč spolupracovat s námi?

Zabýváme se komplexním řešením prodeje. Při plánování nemyslíme jen na eshop, ale na komunikační kanály, s kterými eshop musí  spolupracovat. Klademe velký  důraz na SEO, aby váš eshop vydělával i bez jediné koruny vložené do reklamy. 

Poskytujeme fullservis provozu eshopu. S námi se o eshop nemusíte starat. Dokážeme vytvářet produkty, psát texty copywritery, starat se o váš blog tak, abyste se mohli soustředit na další činnosti.

Váš GD konzultant tu pro vás bude dnem i nocí. Každý měsíc vás bude informovat o prodejích, vhodných příležitostech nebo vám bude reportovat a vyhodnocovat výsledky propagačních kanálů.

Vzhled eshopu připravíme na míru

Pro váš eshop vytvoříme šablonu na míru. Pro efektivnější a cenově výhodnější postup však můžete vybrat z již připravených šablon, které jen přizpůsobíme barvami, texty a obrázky. Díky tomu se váš eshop stane cenově dostupnějším avšak stále unikátním.
Tvorba e-shopu na míru Brno
Tvorba e-shopu na míru Brno
Tvorba e-shopu na míru Brno
Tvorba e-shopu na míru Brno
Administrace e-shopu na míru

Přehledná a jednoduchá administrace eshopu

Administrační systém Prestashop můžeme upravit na základě vašich požadavků. V základu ovšem máte více funkcí než většina klientů potřebuje.
S administračním systémem vás naučíme v rámci školení. Nahlédněte do administrace online s přihlášením demo@simplygd.com / demo1234.

Co o nás řekli klienti ?

Eshop je plně váš pod licencí Open Software License 3.0

Nezávislost

E-shop můžete upravovat dle libosti. Nejste závislý na nikom.

Velká komunita

Velká komunita vývojářů vám dává více možností.

Žádná omezení

Žádná omezení počtu produktů, kategorií nebo funkcí. E-shop poroste spolu s vámi.

Silné zabezpečení

Prestashop je vyvíjen přes 10 let ve více jak 50 zemích světa.

Žádný pronájem

Žádný pronájem ani další poplatky. E-shop je váš.

Přizpůsobení a vývoj

Váš Prestashop budeme vyvíjet spolu s vámi. Na míru vašim potřebám.

Eshop vám napojíme na cokoli

V dnešním online světě pro úspěšný eshop potřebujete integrovat aplikace třetích stran. Standardem bývá napojení na dopravce a jejich výdejny. Eshop by měl umět přijímat platby platební kartou nebo platby PayPal. Vaše transakce je dobré měřit přes Google Analytics nebo Facebook pixel. Vše a mnohem víc již máme připravené v doplňkových modulech, které dokážeme rychle napojit. Pokud potřebujete napojit na skutečnou raritu, tak vytvoříme doplňkový modul k vašemu eshopu na míru.
integrace eshopu na aplikace

Děkujeme našim klientům za důvěru

Marketingová agentura
Marketingová agentura
Marketingová agentura
Marketingová agentura
Marketingová agentura
Marketingová agentura
Marketingová agentura
Marketingová agentura
Marketingová agentura
Marketingová agentura
Marketingová agentura
Marketingová agentura
Marketingová agentura
Marketingová agentura
Marketingová agentura
Marketingová agentura
Marketingová agentura
Marketingová agentura

Z blogu

V poslední době zakládá eshop každý druhý. Samozřejmě doba k tomu vybízí. Nicméně založit úspěšný eshop to už každý druhý neumí. Česko je světovou velmocí v počtu "eshopů na hlavu". I přesto opět vystřelil meziroční nárůst (2019-2020) počtu eshopů o +8%*. Což se přisuzuje covidové době. Také tomu pomohl meziroční nárůst obratu české ecommerce o 26% !
Co kdybyste do online reklamy vložili 931 Kč a vydělali jste 12.475 Kč ? Zajímalo by vás jak na to? Přináším vám případovou studii, kde jsme toho dosáhli pomocí retargetingu a remarketingu prodejem přes Facebook katalog. Jde o stejného klienta jako v minulé případovce, kde jsem popisoval celkový pohled na kampaň.
V poslední době se roztrhl pytel s e-shopy. Je to logickým vyústěním aktuální situace a tak se do online prodeje pouští čím dál tím více lidí. I těch, kteří jsou onlinem nepoznamenaní. Proto jsem pro vás dal dohromady několik "failů", s kterými se setkávám neustále. Zkuste se těmto chybám vyvarovat, ať můžete váš projekt nasměrovat k úspěchu a nepotopit ho hned ze startu.