Loading

GD.

Jak #HASHTAG boostuje váš event do výšin

01
čen
Jak #HASHTAG boostuje váš event do výšin

Jak #HASHTAG boostuje váš event do výšin

Autor : Jan Gabaj Zveřejněno Event marketing

Propagace eventu na sociálních sítích je dnes nutností. Jak na facebooku nebo twitteru dosáhnete velkého dosahu a zapojení publika?

Začněte používat #hashtagy! Díky #vas_poznaji a dostanou se fanoušci k informacím.

Jak vytvoříte úspěšný #event?

#Chytlavost

Chytlavý nápis musí být snadno zapamatovatelný a zároveň obsahuje název vašeho eventu. Složité názvy zkracujte.

Při vymýšlení názvu eventu už myslete na použití v hashtagu. Název eventu by měl obsahovat i důvod proč má účastník přijít. Minimálně musí být v podnadpisu. 

Příklad názvu: Event Forum 2016 - vám mnoho neřekne. Event Forum 2016: Boostujte váš event marketing je mnohem lepší a více vypovídající o obsahu události. Do hashtagu samozřejmě název musíte zkrátit, ale zároveň potřebujete zachovat přidanou hodnotu, se kterou se zájmce může ztotožnit. Například #EFboostujievent

#Unikátnost

Zvolte unikátní název. Když zvolíte příliš obecný nebo již obsazený hashtag, budete se muset o publikum dělit s ostatními. Pozornost se bude zbytečně tříštit.

Unikátní hashtag se nebojte použít i v offline kampaních.

Používání hashtagu vašimi fanoušky může posloužit jako kvalitní měřítko úspěchu vaší propagace.

#Jednoduchost

NIkomu se nebude chtít vypisovat dlouhý název. Zkracujte, zjednodušujte.

Nezabírejte příliš moc místa v tweetu, který může obsahovat jen 140 znaků.

Když bude název složitý, fanoušci váš hashtag popletou.

 

#Evergreen

Je otázkou, jestli rok máte přidat do hashtagu. Osobně zastávám názor, že nikoli. Když plánujete event opakovat každý rok nebo každý měsíc, pak je mnohem důležitější zachovat jeden hashtag, kterým nebude tříštit sílu.

Když budete používat rok v názvu, kdy přejdete na používání nového ročníku v hashtagu? Jak přesměrujete nové zájemce na loňské zážitky, které sdíleli ostatní? Jen velmi těžko.

 

#NeniJenTwitter

Hashtagy můžete používat ve většině sociálních sítích. Facebook, Twitter, G+, Pinterest, Instagram a další. Prozkoumejte všechny sociální sítě, kde plánujete být aktivní i v budoucnosti.

Zvolte jeden unikátní, jednoduchý a zapamatovatelný hashtag pro všechny sítě. Publikum se vám nebude tříštit ani napříč médii.

 

Kde všude #hashtag použít?

Kdekoli vás napadne! Unikátní a chytlavý hashtag si najde místo na billboardech, vizitkách, letácích, patičkách e-mailů... doslova všude.


Přidat komentář

Ujistěte se, že jste zadali (*) požadované informace, pokud je uvedeno. HTML kód není povolen.

GD
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.